Lampy Sigma - sklep internetowy

Powstała w 1996 roku firma Sigma jest jednym z czołowych polskich producentów lamp znanych nie tylko w Polsce ale także zagranicą. Swoją popularność w kraju oraz na rynku europejskim (głównie w regionie państw bałtyckich oraz Europy Wschodniej) producent zawdzięcza jakości swoich produktów, konkurencyjnym cenom oraz ciekawej stylistyce.

Jako autoryzowany sklep internetowy mamy przyjemność przedstawić Państwu szeroką gamę lamp producenta Sigma. Podążając za najnowszymi trendami firma Sigma co roku powiększa swoją kolekcję lamp. Ostatnimi laty producent Sigma stawia głównie na lampy nowoczesne, które często potrafią zaskoczyć swoim nietuzinkowym designem. Dla Państwa wygody lampy na naszym sklepie internetowym zostały podzielone na kategorie główne tj. żyrandole, lampy wiszące, plafony, kinkiety, spoty, lampy biurkowe, lampy podłogowe. Bardziej rozbudowane kategorie podzielone są na podkategorię, aby ułatwić Państwu odnalezienie pożądanej lampy.

Klikając w zdjęcie lampy lub na przycisk "szczegóły" zostaną Państwo przeniesieni na kartę produktową lampy. Można tam poznać parametry danego modelu takie jak: jego rodzina(seria), podstawowe wymiary, kolor, materiał wykonania, ilość źródeł światła zastosowanych w danej oprawie oświetleniowej (większość lamp sprzedawana jest bez żarówek) oraz dopuszczalną moc żarówek. Pod parametrami znajdą Państwo inne modele z danej rodziny lamp. Kolejną sekcją na karcie lampy są żarówki. Wyświetlają się one w sposób, który wyklucza zły dobór żarówki do danej lampy np. pod lampą w której użyte są oprawki E27 wyświetlają się jedynie żarówki z trzonkiem E27. To wszystko dla Państwa wygody. Życzymy przyjemnych i udanych zakupów :)